MAĽBY INTERIÉR

Realizujeme interiérové maľby a úpravy povrchov stien tak, aby vyhovovali požiadavkám zákazníka a štýlu zariadenia interiéru.

MAĽBY EXTERIÉR

Vykonávame exteriérové maľby a fasádne úpravy šité na mieru zákazníka, ktoré zmenia vzhľad domu alebo firmy na nepoznanie.

TAPETY

Ponúkame exkluzívnu kolekciu tapiet vrátane ich aplikácie, vhodné do interiérov aj exteriérov, ktoré očaria svojim moderným dizajnom.

PERGOLY

Zabezpečujeme predaj a montáž pergol, aj vo farebnom prevedení, ktoré vďaka technológii a materiálom predstavujú vkusné a bezúdržbové prekrytie exteriérového posedenia.

KONTAKTMartin Tomáš - TOMAL

Adresa:
Požiarnická 11/A
080 01  Prešov


Tel.: +421 51 772 2026
Mobil: +421 948 434 345


e-mail: tomas@tomal.skDOMOV


Ak hľadáte stavebnú firmu, ktorá by vaše predstavy o zmene interiéru či exteriéru pretavila do skutočného umeleckého diela, ste na správnom mieste.


Naším cieľom je poskytovať služby, ktoré prekonajú očakávania nielen v kvalite, v poskytnutých službách, ale aj v celkovej spoľahlivosti voči našim zákazníkom. Od začiatku každého projektu až po jeho ukončenie je naša pozornosť zameraná na vaše očakávania a požiadavky. Našou snahou vo vzťahu k vám ako spotrebiteľovi je, aby sme pri realizácii diela včlenili dizajnérske návrhy, využili dobrú znalosť o kvalite navrhovaných produktov a použitých materiálov a schopnosť používať umelecké prvky pri našej práci.


Firma TOMAL je stavebno-obchodná firma s viac ako 20-ročnými skúsenosťami doma i v zahraničí, ktorej môžete dôverovať, že svoju prácu vykoná zodpovedne, v rámci rozpočtu a včas. Viac sa o našich už zrealizovaných dielach dozviete v sekcie Galéria a Služby.

powered by prvy.sk