MAĽBY INTERIÉR

Realizujeme interiérové maľby a úpravy povrchov stien tak, aby vyhovovali požiadavkám zákazníka a štýlu zariadenia interiéru.

MAĽBY EXTERIÉR

Vykonávame exteriérové maľby a fasádne úpravy šité na mieru zákazníka, ktoré zmenia vzhľad domu alebo firmy na nepoznanie.

TAPETY

Ponúkame exkluzívnu kolekciu tapiet vrátane ich aplikácie, vhodné do interiérov aj exteriérov, ktoré očaria svojim moderným dizajnom.

PERGOLY

Zabezpečujeme predaj a montáž pergol, aj vo farebnom prevedení, ktoré vďaka technológii a materiálom predstavujú vkusné a bezúdržbové prekrytie exteriérového posedenia.

KONTAKTMartin Tomáš - TOMAL

Adresa:
Požiarnická 11/A
080 01  Prešov


Tel.: +421 51 772 2026
Mobil: +421 948 434 345


e-mail: tomas@tomal.skSLUŽBY


Vyberte si firmu TOMAL a viete , že interiér alebo exteriér vášho domova či firmy bude zrealizovaný profesionálne , bezpečne a bez neporiadku.


Pri našej práci vychádzame z vašich predstáv a požiadaviek. Pred začatím realizácie si s vami dôkladne prejdeme celý projekt, aby sme sa ubezpečili , že všetky vaše požiadavky sú obsiahnuté v navrhovaných prácach.

 

Chcete zmeniť svoj interiér alebo exteriér, ale ešte neviete ako? Viete, aké sú najnovšie trendy v tapetovaní? Nie ste si istí , aké farby by oživili váš byt alebo kanceláriu alebo aký druh tapiet je vhodný do kúpeľne alebo exteriéru? Môžeme vám pomôcť ! V spolupráci s odborníkmi vám poradíme , ktoré materiály a postupy sú najvhodnejšie pre požadovaný druh úprav, resp.  vám zabezpečíme spracovanie návrhu rekonštrukcie podľa vašich požiadaviek a predstáv architektom. Sme presvedčený, že dobrý návrh a príprava , ktorá vznikne na základe vzájomnej dohody so zákazníkom tvorí už 50% z dobre vykonanej práce.

 

Dlhoročné skúsenosti a referencie našich zákazníkov môžu len potvrdiť, že našu prácu vykonávame čisto, pričom dôsledne prihliadame na ochranu vášho majetku a zariadenia.


Referenčné stavby:V prípade záujmu sme vám k dispozícii pre komunikáciu a odpovede na vaše otázky pred, počas aj po zrealizovaní diela. 


powered by prvy.sk