MAĽBY INTERIÉR

Realizujeme interiérové maľby a úpravy povrchov stien tak, aby vyhovovali požiadavkám zákazníka a štýlu zariadenia interiéru.

MAĽBY EXTERIÉR

Vykonávame exteriérové maľby a fasádne úpravy šité na mieru zákazníka, ktoré zmenia vzhľad domu alebo firmy na nepoznanie.

TAPETY

Ponúkame exkluzívnu kolekciu tapiet vrátane ich aplikácie, vhodné do interiérov aj exteriérov, ktoré očaria svojim moderným dizajnom.

PERGOLY

Zabezpečujeme predaj a montáž pergol, aj vo farebnom prevedení, ktoré vďaka technológii a materiálom predstavujú vkusné a bezúdržbové prekrytie exteriérového posedenia.

KONTAKTMartin Tomáš - TOMAL

Adresa:
Požiarnická 11/A
080 01  Prešov


Tel.: +421 51 772 2026
Mobil: +421 948 434 345


e-mail: tomas@tomal.skTAPETY
Zdá sa Vám Vaša izba či kancelária už nudná alebo staromódna? Pre všetkých, ktorí hľadáte niečo špeciálne pre Váš interiér, prinášame kolekciu tapiet s exkluzívnym dizajnom.
V spolupráci s interiérovým architektom zmeníme Váš priestor originálnou výzdobou na nepoznanie. Každý motív na tapete je jedinečný. Jeho tvar, rozmery, umiestnenie a farebné odtiene prispôsobíme Vašim požiadavkám. Pri svojej práci využívame kreativitu a dlhoročné skúsenosti v oblasti rekonštrukcie interiérov. 

Vitajte vo svete umeleckých tapiet, prezrite si náš katalóg a vysnívajte si Vaše nové bývanie...

powered by prvy.sk